Jaké výhody nabízí virtuální sídlo společnosti?

Chcete dostát všem zákonným povinnostem, ale přitom vám připadá zbytečné platit za pronájem prostor, které reálně prakticky nevyužíváte? Moderní doba vám naštěstí nabízí i jiné možnosti. A to samozřejmě zcela legálně a v souladu s příslušnou legislativou.

Vaše sídlo firmy totiž vůbec nemusí být fyzické. Vsaďte na to virtuální. Získáte tak poštovní schránku s obsluhou (a v případě potřeby i další služby) a vy přitom můžete v klidu pracovat třeba z domova.

Výhody pro vaše firemní PR

Navíc sídlo společnosti ve velkém městě vypadá vždy lépe než jméno nějaké malé obce. Zejména Praha působí na možné klienty a investory doslova jako magnet. Otevřou se vám tak i dveře, které by jinak mohly zůstat neobjevené.

Hledejte instituci s kvalitní podporou

Aby však vaše virtuální kancelář nebyla jen onou příslovečnou Potěmkinovou vesnicí, chtějte za své peníze vždy něco navíc. V první řadě by mělo jít o vyškolený personál, zaměstnaný na recepci budovy, v níž vaše nové sídlo máte.

Musí umět převzít poštu a reportovat vám o ní (zpravidla e-mailem či SMS). Jen na vás pak záleží, zda si ji vyzvednete osobně, necháte poslat doporučeně nebo se spokojíte jen s jejím naskenováním. Vše rozhodujete individuálně za základě obdržených podkladů. A proč nenechat na své sídlo firmy v Praze rovnou i telefonický kontakt? Hovory za vás opět může přijímat pověřený specialista, ale můžete vsadit i na možnost jejich přesměrování přímo na vámi vybrané místo.

A máme ještě jednu výhodu navíc: minimalizaci kontroly ze strany úřadů. Asi nepřekvapí, že úřady v hlavním městě patří mezi ty nejvytíženější v ČR. A oproti jiným městům se tedy možnost kontroly výrazně snižuje.

A dopřát si můžete i nemovitost přesně podle svého vkusu. Ať už se odkazujete na tradici a rádi byste sídlili v historické budově, nebo naopak sázíte na veskrze moderní přístup, na stránkách Sidlo-firmy-virtualni-kancelar.cz si tu svou určitě vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *