Elektronické cigarety pomalu nahrazují ty klasické. Pomoci vám mohou i s úplným odnaučením kouření

V České republice kouří statisíce lidí, přičemž velká část z nich se snaží s tímto nešvarem na dobro skoncovat. Běžně však takové pokusy končí velkým nezdarem, a to především proto, že se snaží s kouřením skončit ze dne na den. Většina odborníků však doporučuje přestávat postupně, tak aby tělo nepociťovalo náhlý deficit. Pomoci vám v této cestě mohou i často zmiňované elektronické cigarety, které navíc nejsou tak škodlivé.

Elektronické cigarety jsou méně škodlivé pro zdraví

Odnaučení kouření se řadí mezi jedny z nejtěžších kroků, a to především proto, že závislost na cigaretách patří mezi jedny z nejsilnějších. Většině kuřáků se tak podaří s tímto zlozvykem skoncovat až po několika pokusech, což je pro ně silně demotivující. Nejhorší strategií je v tomto ohledu snaha přestat kouřit ze dne na den, která skončí úspěchem jen v minimu případů.

Mnohem lepší je pustit se do odvykání postupně, díky čemuž bude mít tělo dostatek času, aby si zvyklo na tak razantní změnu. Pokud chcete pro své tělo udělat něco i předtím, než s kouřením zcela skoncujete, můžete klasické cigarety nahradit elektronickou alternativou. Ta je podle některých studií mnohem šetrnější, čímž se snižuje i riziko vážného onemocnění. Vhodné jsou například jednorázové e-cigarety HQD, které jsou navíce velmi jednoduché z hlediska používání.

Přečtěte si také:  Víme, proč byste si měli stavební techniku raději půjčit než zakoupit

Vybírat můžete z různých alternativ a příchutí

Jednorázové elektrické cigarety si postupem času oblíbili nejen lidé, kteří se snaží přestat kouřit, ale i silní kuřáci. Hlavním důvodem je jednoduchost používání takového zařízení a také možnost výběru hned z několika příchutí. O HQD mají však zájem i samotné obchody, jež mohou využít velkoobchod HQD. Jeho prostřednictvím mohou vybavit svůj obchod produkty HQD a rozšířit tak svoji nabídku o další alternativu ke klasickým cigaretám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *