Dřevostavby na klíč – bydlení s nízkými náklady

Dřevostavby se u nás objevily přibližně před šesti lety a v současnosti jsou stále více a více oblíbené. Díky nízké energetické náročnosti je řadíme do kategorie nízkoenergetických staveb. Základem nízkoenergetických rodinných domů je samonosná dřevěná konstrukce s vynikajícím tepelným odporem, pečlivě impregnovaná, staticky dokonale sestavená a spojená.

Dřevostavba na klíč má oproti zděné stavbě řadu výhod. Dřevostavby je možné stavět v kterémkoliv ročním období. Díky použitému materiálu poskytují dřevostavby mnohem větší prostor uvnitř nemovitosti oproti zděným stavbám. Obvodové stěny dřevostaveb mají vysoký tepelný odpor a s tím souvisí také maximální úspory na vytápění, tento typ nemovitosti se vytopí až 10x rychleji než zděná stavba.

Dřevostavby na klíč - bydlení s nízkými náklady
Dřevostavby na klíč - bydlení s nízkými náklady

Stavba dřevostaveb je velmi rychlá, trvá v průměru 10 až 14 dní, zde je také vidět podstatný rozdíl od zděných staveb. Je výhodné svěřit se v této oblasti profesionálům. V současné době existuje na trhu široká řada společností, která nabízí dřevostavby na klíč. Podívejte se na nabídku dřevostaveb od společnosti KMV stavební servis s.r.o. na stránkách drevostavby-ostrava.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.