Chcete pro své občany to nejlepší? Vyberte jim městský mobiliář přímo na míru

Chcete mít ve svém městě či obci opravdu nezaměnitelnou a přívětivou atmosféru? Pak se zaměřte na drobnosti, které tvoří veřejné prostranství. Záleží na nich totiž víc, než si možná myslíte.

Mnohdy zazáří i opravdová maličkost a spokojenost obyvatel razantně vystoupá. Stačí si jen pořídit nové parkové lavičky, odpadkové koše nebo třeba sloupky pro ohrazení veřejné zeleně a uvidíte ten rozdíl!

Vždy se snažte o celkový jednotný koncept

Dříve bylo plánování městské infrastruktury mnohem jednoduší. Vznikala přirozeně s růstem nové zástavby. Dnes nám však mnohdy nezbývá nic jiného, než zvelebovat již stávající svěřená prostranství. To však vůbec nevadí. Vsadíte-li na tu správnou firmu, můžete mít i zbrusu nové venkovní odpadkové koše, lavičky či sloupy městského osvětlení dokonale sladěné s jejich okolím.

Skvěle zapadnou do stávajícího konceptu jednoduše proto, že je lze poptat v mnoha různých variantách. A to nemluvíme jen o vzhledu, ale také o pestrém výběru velikostí. A co k takové realizaci potřebujete? V zásadě skoro nic.

Specialisté na veřejná prostranství se vším pomohou

Potřebujete doplnit svůj městský mobiliář, ale nevíte, odkud začít? Obraťte se na odborníky z firmy REXsro.cz. Pro začátek stačí poslat fotografii míst, která plánujete upravit a velmi brzy vám dorazí návrhy na možná řešení. A nemusí jít jen o drobné vybavení. Pořídit si lze třeba i autobusovou zastávku! Právě na ní je velmi dobře vidět, kolik péče autoři věnovali tomu, aby jejich nabídka byla opravdu pestrá. Zvolit si tak můžete klasickou vitrínu, polykarbonát i kalené sklo. Záleží jen na vás.

Nabídněte všem čekajícím lidem vhodnou ochranu před nevlídným počasím a přidejte ještě špetku komfortu v podobě parkových laviček a dalších důležitých součástí kvalitního městského mobiliáře. Vybrat si ho lze pohodlně a s možností konzultace zdarma na stránkách REXsro.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *