Webhosting: 4 důvody, proč byste do něj měli investovat

Webhosting je nezbytnou součástí každého online projektu. I když může představovat větší investici, ve skutečnosti se bez ní ve většině případů neobejdete. Jednoduše tak můžete dále rozvíjet svůj projekt a dopřát mu také dostatečnou důvěryhodnost a potřebnou stabilitu. Pokud si stále nejste jistí, jestli se vám investice vyplatí, máme pro vás hned čtyři důvody, proč byste měli zvážit sjednání webhostingu.

 Zajištění bezpečnosti a ochrany vašich dat

Webhostingové společnosti poskytují bezpečné prostředí pro ukládání a zabezpečení vašich dat. To znamená, že jsou váš web a veškerá data chráněny před hackery a jinými bezpečnostními hrozbami.

Rozšíření a růst vašeho projektu

Pokud máte úspěšný online projekt a chcete ho dále rozvíjet, budete potřebovat kvalitní hosting, který vám umožní expandovat a přidávat nové funkce. Jedná se například o upgrade webových stránek nebo přidávání aplikací.

Možnost vlastní domény

S vlastním webhostingovým účtem máte možnost si zaregistrovat vlastní doménu, což vám dodá profesionální vzhled a zvýší důvěryhodnost vašeho projektu. Z hlediska profesionality jsou vlastní domény vždy pozitivně hodnoceny nejen mezi zákazníky, ale i potencionálními obchodními partnery.

Přečtěte si také:  Kvalitní kancelářská technika je základem pro správné fungování každé firmy

Kvalitní služby a uživatelská podpora

Webhosting je spojený i s kvalitními službami, uživatelskou podporou a dalšími výhodami. Pokud hledáte nejširší nabídku domén v České republice, pak vás jistě zaujme nabídka společnosti FinalTek.com, která nabízí kompletní webhosting. Součástí balíčku je i přední automatický instalátor aplikací Softaculous, který umožňuje jednoduchou instalaci 379 skriptů a 1115 PHP aplikací.

Společnost se navíc snaží stále více rozvíjet a přidává další možnosti. Všechny poskytované aplikace přitom můžete v rámci webhostingu nainstalovat pouze jedním stisknutím tlačítka. Vybírat můžete ze dvou tarifů, a to Single, určeného pro jednu doménu, a Multi, který je vhodný pro více domén. V obou případech můžete využít kompletní emailing na vlastní doméně – společnost navíc počítá i s nejnovější verzí PHP 5/7/8.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *