Vybíráte nosiče kol? Tohle určitě neopomeňte

Naplánovali jste si vzhledem k letošní situaci cyklistickou dovolenou, ale nechcete se spoléhat na místní půjčovny (s koly mnohdy pochybné kvality)? Vezměte si svoje prověřené modely s sebou díky šikovným pomocníkům.

Když se řekne nosič kol, většina z nás si vybaví ten na střechu. Tu nám však často zabírá střešní box na nejrůznější cestovatelské nezbytnosti. Takové typy se navíc i hůře instalují, leckdy váš vůz i poškrábou a reznou rychleji, než jiné nosiče.

Pomocník, kterého jednoduše odvezete vzadu

Doporučujeme proto raději nosiče kol na tažné zařízení. Jde o velmi lehké konstrukce, jež snadno složíte i rozložíte během pouhých několika minut. A pokud se vám nelíbí, že se přes vezená kola nedostanete do kufru, jednoduše si trochu připlaťte. Za co? Za model, který lze jednoduše sklopit i s připevněnými bicykly. Kufr pak snadno otevřete a vyložíte z něj vše potřebné. A to prakticky bez zdržení.

A vsadit můžete i na nosiče kol, jež se připevňují přímo na páté dveře u vozu. Ovšem pozor. Předem si dobře prověřte, zda právě vaše auto jejich použití umožňuje nebo ne. Pokud si nejste jistí, raději se před nákupem poptejte u odborníků. Bohužel, příliš vychytávek tu nečekejte – například kufr zůstane nepřístupný až do doby, dokud všechna kola opět nesundáte.

Přečtěte si také:  Ideální výbava na traily? Komfortní batoh s páteřákem

Vsaďte na švédskou kvalitu dostupnou v ČR

A kde si své nové vybavení pro cyklovýlety vybrat? Vyzkoušejte specializovaný e-shop Filsonstore.cz. Pod palcem ho mají lidé, kteří se sami cyklovýletům hojně věnují a nedoporučili by vám tedy nic, s čím by sami nebyli spokojeni. I proto do ČR neváhali přivézt například švédskou značku Thule, jež se na tento specifický typ potřeb milovníků sportu zaměřuje.

A nemusíte samozřejmě nakupovat jen nosiče. K mání je tu i množství dalšího vybavení – to abyste si své sportovní nadšení mohli vždy náležitě vychutnat. S kvalitním vybavením to totiž jde vždycky o něco lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *