Síť školních bufetů Refresh bistro nabídne kvalitu z čerstvých surovin za přívětivý peníz

Chcete, aby se vaše děti stravovaly zdravě, a aby jim takové jídlo zároveň chutnalo a nezaplatily za něj příliš moc? Nezáleží na tom, zda se na vše díváte z pozice rodičů nebo třeba ředitele školy. Síť školních bister Refresh bistro vyjde vstříc všem vašim požadavkům.

Sází především na kvalitní a prověřené dodavatele surovin, jež jsou schopni zajistit vysokou kvalitu vstupních potravin, což se samozřejmě projeví i na finální výrobcích. Máte chuť na čerstvé smoothie, zeleninový salát nebo lahodný vývar? Vaše děti také a na to vše se tady mohou těšit.

Stánek nebo obchod? Obojí je možné

Nezáleží na tom, jaké prostory máte k dispozici, specialisté této značky dokáží vše uzpůsobit svým potřebám. Vy pak samozřejmě dostanete předem vizualizaci celého projektu. Například prodejní stánek lze umístit  i do výklenku na chodbě. Požadavky na něj nejsou příliš velké (kupříkladu zdroj vody není nutný samostatný, je možné ho sdílet třeba i s učiteli). Jen se musíte smířit s omezenou nabídkou produktů.

Od podpisu smlouvy však může začít stánek fungovat už do deseti dní. Chcete svým studentům nabídnout něco víc? Pak vsaďte na obchod. Do jeho blízkosti je možné umístit i prostory k sezení, takže děti si mohou bez potíží zkonzumovat třeba i polévku nebo jiná teplá jídla. Vše samozřejmě záleží na vašich prostorových možnostech. A realizace? Obchod lze možné připravit  k provozu už za 20 dní od podpisu smlouvy.

Přečtěte si také:  Tajemstvím pevné erekce je oxid dusný

Jaké občerstvení Refresh bistro nabízí?

První provozovna byla uvedena do provozu v roce 2017 (stalo se tak na Střední průmyslové škole, Dušní 17). Každý den zvládá toto bistro obsloužit 150-230 zákazníků (přičemž počet studentů na škole se pohybuje okolo 150). Rychlá obsluha tak pomáhá využívat možnosti bistra na maximum.

K mání jsou zapečené toasty, polévky, široký výběr domácích jogurtů s různými příchutěmi, smoothie, ovocné saláty a kapsy apod. Chtěli byste také získat své školní bistro? Zjistěte více na stránkách Refreshbistro.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.