Ready made s.r.o. opravdu výhodně – se sídlem v Praze na 5 let zdarma.

Podnikáte již nějakou dobu jako drobný živnostník a daří se Vás? Pokud ano, tak jistě přemýšlíte o přechodu na podnikání s využitím právnické osoby – nejčastěji o pořízení ready made společnosti. Tento krok přinese několik významných výhod pro Vás. Váš soukromý majetek bude oddělen od podnikání a tedy účinně chráněn, získáte prestiž a Vaše podnikání jako s.r.o. bude úspěšnější.

Ready made společnost - přízení s.r.o.
Ready made společnost - přízení s.r.o., které má sídlo v Praze

Pokud jste rozhodnuti k pořízení s.r.o. nastává otázka výběru správné firmy zabývající se prodejem ready made s.r.o. a poradenstvím v této oblasti. Volte zavedené firmy, které realizují alespoň 100 prodejů ročně. Upřednostněte firmy s vlastním kancelářským zázemím před neseriozními prodejci, který pracují osamoceně.

Pro zvýšení prestiže Vaší nové firmy doporučujeme využít možnosti sídla v Praze. Většina hráčů na českém trhu nabízí tuto službu jako placenou (obvykle se jedná přibližně o částku 1000 Kč měsíčně), ale naleznete i nabídku firmy BILANCE 2008 s.r.o., která nabízí ke každému s.r.o. sídlo v Praze na 5 let zdarma.

Přečtěte si také:  Vývoj u dřevěných a plastových oken

Máte zájem o snadné a výhodné pořízení s.r.o.? Pak se obraťte na firmu BILANCE 2008 s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *