Parkování u letiště Václava Havla – na čem záleží?

Jak najít nejlepší parkování u letiště Václava Havla v Praze Ruzyni? Výborným pomocníkem pro vás bude pochopitelně internet. Možností je celá řada, zbývá vybrat tu pravou variantu. Kritéria výběru se mohou u různých zákazníků lišit, ale významnou roli hraje většinou dostupnost, cena, nabízené služby, bezpečnost objektu a také kapacita parkovací plochy a provozní doba.

Parkování u letiště Václava Havla pro jednotlivce i firmy

Parkování u letiště Václava Havla (www.zaparkujteuletiste.cz) je hojně navštěvováno spokojenými klienty cestujícími individuálně za relaxací, prací či dobrodružstvím. Slouží však často i klientům cestovních kanceláří a využívá je také celá řada firem. Pro firmy je pak pochopitelně možné sjednat speciální podmínky na základě uzavření smlouvy. Nezanedbatelnou výhodou pro komerční subjekty je i možnost umístění reklamních bannerů na volných plochách za zajímavou cenu.

Parkování u letiště Václava Havla, to nejlepší pro vás

Řada služeb, které nabízí parkování u letiště Václava Havla jako samozřejmost, patří spíše k nadstandardu, který budete na jiných parkovištích v okolí hledat marně. Osobní a profesionální přístup zaměstnanců je samozřejmostí. Lze však využít i další služby, jako je možnost hotovostní i bezhotovostní platby za parkování, rovněž jsou zde poskytovány i 10% slevy pro karty věrnostního programu Sphere card.

Čekáte-li na odvoz na letiště, můžete se zde i občerstvit. Mezi další spíše drobné služby, které však jsou pro zákazníky nepochybně příjemné, patří i nabídka úschovy různých drobností v trezoru nebo možnost využití kopírky či faxu. Za cenu, která je minimálně srovnatelná s konkurencí, zde ovšem dostanete nesrovnatelně více. Kromě již zmiňovaného nabízeného servisu, je pro zákazníky parkoviště připravena i možnost sjednání pojištění.

IgorSaveliev / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *