Nevíte, co si počít s ojetým vozem? Takhle možnost je nejjednodušší

Když se řekne výkup ojetých vozidel, pravděpodobně se vám na prvním místě vybaví autobazary. Ty vám však za váš vůz obvykle nabídnou mnohem méně, než byste si představovali. A prodej auta přes inzerát je zase značně časově náročný.

A co si tedy počít? Pokud zrovna nemáte v okolí nikoho známého, kdo by  si vaši ojetinu s velkou radostí koupil, pak vyzkoušejte, jak snadná je likvidace vozidel v podání profesionálů od firmy Zahotove.cz. Vykoupí od vás vozy všech druhů i typů. Nemusí jít jen o klasické „osobáky“, ale také o firemní, stavební nebo třeba užitkové vozy. A samozřejmě i o veterány.

Nabídnout můžete opravdu cokoliv

Stojí vám na dvoře již zcela nepojízdný vrak? Stydíte se nabídnout firemní dodávku, jež vypadá „jetě“ už na první pohled? I takovéhle modely mohou najít svého kupce. A co je ještě lepší, už předem se dozvíte, jakou orientační cenu můžete očekávat. Neprodáváte tedy zajíce v pytli a určitě nemůžete nechtěně prodělat.

A obávat se nemusíte ani množství papírování, které můžete znát například z autobazarů. Vše je maximálně jednouché. A to i v případě, že potřebujete zrušit pojištění či dokonce leasing. Profesionálové ze společnosti Zahotove.cz  se o vše postarají nebo vám alespoň poradí, jak na to.

Přečtěte si také:  Hliníková okna nabízejí množství výhod i pro rodinné domy

Výkup auta do 24 hodin

Dorazí k vám po celé ČR a to obvykle do 24 hodin od zadání poptávky. Přímo na místě pak vaše vozidlo pečlivě prohlédnou a stanoví konečnou cenu. Jestliže budete souhlasit, okamžitě připraví kupní smlouvu, kterou vy jen podepíšete. Peníze pak dostanete okamžitě a na ruku.

V případě potřeby pak později obdržíte i protokol o ekologické likvidaci a vše je hotovo. A jak celý proces urychlit? Připravte si všechny potřebné dokumenty: malý a velký technický průkaz, doklad totožnosti a případně i plnou moc (nejste-li vlastníkem vozidla).

A jako bonus vám tahle likvidace auta v Praze i po celé ČR zajistí v případě potřeby odvoz domů. Zjistěte více na Zahotove.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.