Lepicí pásky ala Stastnyaspol.cz

Hlavní důvod pro použití lepicí pásky při balení je zajištění kvalitní ochrany zboží a jeho dokonalé uzavření při převozu zboží. Lepicí pásky lze použít k zalepení chlopní kartonů a krabic se zbožím všeho druhu. Lepicí pásky jsou nejenom schopnými pomocníky při lepení krabic, ale i nerozlučnými kamarády při převazování různých druhů zboží a předmětů. Jsou vyrobeny z polypropylenu a jsou potaženy velmi kvalitním lepidlem, proto se tyto lepicí pásky vyznačují vysokou dotekovou lepivostí. Lepidlo býva často tak kvalitní, že se dá lepicí páska použít jako lapač much:-)

A kde se dají sehnat lepící pásky?

Například u společnosti Stastnyaspol.cz, která dodává lepicí pásky hned několika druhů, najdete zde například oboustranné lepicí pásky a krepové lepicí pásky. Společnost Stastnyaspol.cz se specialuzuje právě na potištěné lepicí pásky . Samozřejmě všechny tyto dodávané lepicí pásky z nabídky této firmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, vyznačují se vysokou pevností a účinností lepení. Výhodou těchto lepících pásek je dlouhodobá trvanlivost. Některé lepicí pásky je navíc možné využit i v prostředích, ve kterých dochází k velkým teplotním rozdílům, jiné lepicí pásky se naopak vyznačují zvýšenou odolností a jsou tak vhodné i pro balení zboží, u kterého je kladen důraz na maximální zatížení lepící pásky.

Kde se dají sehnat lepící pásky?
Kde se dají sehnat lepící pásky?

Určitě Vás teď napadá, jak si ale vybrat tu správnou lepící pásku, aby splňovala zadaná kritéria?

Pokud se podíváte na stránky firmy Stastnyaspol.cz, zjistíte, že lepicí pásky se od sebe odlišují hlavně materiálem, ze kterého jsou vyrobeny a druhem lepidla, které je na ně použito. Obyčejné lepicí pásky pro běžné použití nesou označení PP. Odolné lepicí pásky nesou označení PP HOTMELT. Lepicí pásky PP SOLVENT jsou zase odolné proti mrazu. Pokud chcete zjistit, o jaký druh lepicí pásky se jedná, podívejte se při výběru lepicí pásky na návin pásky. Pokud potřebujete navíc s výběrem lepicí pásky poradit, neváhejte a navštivte stránky společnosti Stastnyaspol.cz.

Přečtěte si také:  Čistící rohož

Lepicí pásky a reklamní potisk

Určitě jste už někdy viděli lepicí pásky s reklamním potiskem, tento reklamní potisk nejenže zvýší image firmy, ale má významný vliv i na budování značky firmy, kdy je zákazníkům nenásilnou formou vryta do paměti vaše značka, aniž by je tato forma propagace obtěžovala. Zákazníci tak postrádají utkvělý pocit, že je jim vnucována něčí reklama. Reklamní potisk tak zajistí, že se dostanete do podvědomí zákazníků.

Tuto službu poskytuje firma Stastnyaspol.cz, která vám na lepící pásky přidá reklamní potisk s logem vaší společnosti, které jim dodáte. Ale pokud vlastní logo na potištěné lepicí pásky ještě nemáte, tak vám sami vypracují grafický návrh budoucího reklamního loga a zaručí jeho natištění na pásku.

Jeden myslel na “Lepicí pásky ala Stastnyaspol.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *