Jednorázové e-cigarety: Nová alternativa ke klasickým cigaretám, která vás překvapí nejen svým designem

Ročně se rozhodne skoncovat s kouřením tisíce lidí, což však často skončí neúspěchem. Jednou z příčin je především vysoká závislost na nikotinu, která kuřáky stejně donutí zapálit si další cigaretu. Mnohem lepším řešením je tedy přejít k méně škodlivým alternativám, mezi něž se řadí i jednorázové e-cigarety. Jaké výhody nabízí a měli byste je vyzkoušet i vy? Čtěte dále a vše se dozvíte.

Zdravější alternativa se skvělým designem

U klasických cigaret bylo již několikrát prokázáno, že mají negativní dopad na nejen zdraví kuřáků, ale i jejich okolí. Právě proto roste potřeba po zdravějších alternativách, kterou je i elektronická cigareta, u níž je předpokládáno, že je podstatně zdravější než klasické cigarety. Podle studií neobsahují elektrické cigarety škodliviny, jako jsou například dehet a karcinogeny – ty jsou běžně přítomny v tabákových cigaretách.

Kromě toho e-cigarety neprodukují kouř, ale pouze páry či dým, jež nejsou tolik škodlivé pro osoby v okolí kuřáka. Všechny cigarety či náplně mají na obalu uvedený obsah nikotinu, díky čemuž si lze snadno nastavit jakou dávku nikotinu budete užívat – zpravidla tedy nemusí vzniknout ani tak silná závislost. Poslední výhodou je i design e-cigaret, kdy ani na první pohled neevokují, že by se jednalo o cigaretu.

Přečtěte si také:  Vaření nemusí být jen nutná rutina. Vyzkoušejte zdravé Albert recepty a oživte svoji kuchyni

Nižší náklady a výběr z desítek příchutí

Pokud se rozhodnete přejít z klasických cigaret na e-cigarety, pravděpodobně uvidíte změnu i ve svém rozpočtu. Zpravidla je totiž tato alternativa mnohem levnější než klasické cigarety. V případě jednorázových e-cigaret Elfbar je cena stanovená na 169 Kč, přičemž disponují až šest seti potahy, jež odpovídají dvěma krabičkám cigaret v hodnotě okolo 300 Kč. Zároveň můžete vybírat i z široké škály příchutí, a to především ovocných příchutí, včetně manga nebo ananasu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *