Ideální televizní zábava? Vyberte si jen programy, které se vám opravdu hodí

Internetové televize nejsou v ČR žádnou novinkou. Obvykle jsou si však jejich nabídky velmi podobné. Obvykle vám předestřou několik různě sestavených balíčků a vy si tak chtě nechtě musíte obvykle připlatit i za programy, o něž vůbec nemáte zájem, jen abyste mohli sledovat své favority.

Naštěstí existují i specialisté, kteří vám dokáží přizpůsobit nabídku opravdu na míru. A jako bonus přidají množství nejrůznějších vychytávek a užitečných funkcí.

Obejdete se i bez technických znalostí

Je smutnou pravdou, že jen málokterá internetová televize je jednoduchá nejenom na ovládání, ale také na připojení. Ano, napoprvé k vám přijede technik, ale co si počít během technických problémů – v tom horším případě ještě o svátcích, kdy zkrátka žádná podpora obvykle není dostupná?

Experti z Nej.cz se proto snaží, aby si jejich nabídku mohl bez problémů užít opravdu kdokoliv. A nezáleží na tom, jak technicky je vaše rodina založená. Stačí stisknout tlačítko a okamžitě se dívat.

Maximální komfort pro každého

A to na filmy, seriály či dokumenty přesně podle vašeho gusta. Vyberte si své oblíbené televizní kanály a plaťte jen za ně. Navíc je možné vaše oblíbené pořady sledovat zpětně, pozastavit je, případně v nich dokonce vyhledávat. Snadno tak najdete konkrétní díl seriálu nebo dokumenty zaměřené na téma, které vás aktuálně zajímá.

Přečtěte si také:  Čistící rohož

Prožíváte právě teď hektické období? Uložte si vše, co byste rádi shlédli, jednoduše na později. A aby to bylo ještě lepší, tahle chytrá televize vám sama nabídne vhodné pořady podle toho, na co jste se dívali v minulosti – a nebudou chybět ani tipy na ty, jež nejčastěji sledují ostatní uživatelé.

Vyřešíte i přechod na DVB-T2

Obávat se není třeba ani postupného vypínání televizních vysílačů, tato televize už vše ostatní vyřešila za vás. Jediné, co by vám mohlo chybět, je rychlý internet.

Ovšem i ten najdete na stránkách https://www.nej.cz/. Proč si odpírat tak pestrou paletu služeb, když si dokonalý odpočinek po tak náročném roce doopravdy zasloužíme?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *