Hledáte rychlý, ale efektní dárek ke Dni otců?

Pátráte po dárku, který by udělal vašemu tatínkovi opravdu radost? Máme zajímavý tip. A nemusíte přitom čekat na jeho svátek či narozeniny. Víte, že u nás se slaví každou třetí neděli v červnu Den otců? Letos připadá na datum 21. června.

Jde o svátek velebící otcovství, zdůrazňující vztah rodiče k dítěti – a vůbec poukazující na nezbytnou roli otců v naší společnosti. Ale lze ho samozřejmě chápat i jako protipól k mnohem známějšímu Dni matek.

Jde o starší tradici, než si možná myslíte

Málokdo to ví, ale první dárek ke Dni otců dala tomu svému Američanka Sonora Smart Doddová v roce 1910. Až v roce 1966 se však tento svátek dočkal oficiálního kalendářního uznání (byť se v některých zemích dnes váže spíše ke svátku sv. Josefa).

A jak je to v ČR? Akcí, spojených s tímto zajímavým počinem, stále přibývá. A bylo by tedy minimálně nemilé, kdybyste právě vy na svého tatínka zapomněli. S květinou nebo bonboniérou nejspíš nepochodíte. Vždyť dárek pro tatínka by měl být hlavně praktický, přitom však vyjadřující všechny vaše sympatie. A co je nejdůležitější – určitě nesmí být vybírán ve spěchu.

Milá pozornost, kterou lze nosit neustále s sebou

Náš tip? Jednoznačně kryt na mobil. Udělejte si fotografii v tatínkově společnosti, zvěčněte jeho oblíbená vnoučata – fantazii se zkrátka meze nekladou. S Happyfoto.cz navíc vše zvládnete během několika minut. Bude vám k tomu stačit jen jedna fotografie a připojení k internetu.

V nabídce najdete kryty na 12 nejoblíbenějších modelů mobilních telefonů – Huawei, Samsung a iPhone. Stačí si stáhnout aplikaci HappyFoto a začít. Počítač, Mac, PC, iPhone nebo telefon s Windows – tady všude si svůj nový kryt snadno vyrobíte. A co je ještě lepší, na jednom zařízení s ním můžete začít – a dokončit ho na jiném. Tak perfektně kompatibilní je.

Zjistěte více na stránkách  Happyfoto.cz a připravte se letos na Den otců s předstihem. Váš tatínek vám bude určitě vděčný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *