Fotokoutek je nový trend v zábavě

Většina z vás se jistě už setkala na maturitním plese, firemním večírku, či na svatbě se službou, kde se lidé fotí na místě. Fotokoutek, ve kterém vás vyfotí s různými rekvizitami s různým pozadím a kolikrát budete chtít.

Tato služba se těší v posledních cca čtyřech letech nevídané pozornosti. Potkáte ho skoro na každém maturitním plese v každém kulturním domě. Jedná se o fotografický prostor s foto pozadím a světlem, kde návštěvníky vyfotí fotograf a nebo automatická fotobudka. Novopečení maturanti se fotografují se svými rodiči, sourozenci, babičkami, dědečky a hlavně se svými přáteli. Zde vznikají ty nejzábavnější a neopakovatelné snímky, na které rádi vzpomínají.

Z fotokoutku si nemusíte odnést pouze jednu fotografii. Je jen na vás kolik zábavných,šílených nebo slušných fotek pro babičku si odnesete. Skvělé na tom také je, že většinou do druhého dne jsou fotky i na sociálních sítích.

Ve fotokoutku se nemusíte fotit jen tak. K dotvoření té správné párty atmosféry na fotografii můžete doladit rekvizitami, které má obsluha fotokoutku připravené. Různé vtipné nápisy, obrovské brýle, paruky dají fotografii ihned jiný ráz. Žádná fotografie nebude vypadat nudně. Za menší poplatek za malou chvilku držíte v rukou vytištěnou fotografii v různých velikostech.

Přečtěte si také:  Víme, proč byste si měli stavební techniku raději půjčit než zakoupit

Fotokoutek si oblíbili mimo studentů také firmy. Je to skvělá zábava pro firemní akce či vánoční večírky. Skvěle zabaví všechny na večírku a fotografie se stane milou vzpomínkou.  Nezapomeňte, že ve velké většině je fotokoutek zdarma.

U fotokoutku je ta výhoda, že se může zorganizovat úplně všude. Dokonce na svatebním dni. Svatební hosté se mohou ve fotokoutku vyfotit a vyřádit s parukami vtipnými nápisy nejen pro sebe ale mohou dokonce fotografii věnovat novomanželům do společné knihu do které mohou připsat svá osobní přání. Kniha s fotkami je úžasný dárek pro novomanžele, kterou dostanou hned ve svatební den. Fotokoutek bude na svatbě také skvělou zábavou pro všechny.

Fotokoutek je nový trend v zábavě
Fotokoutek je nový trend v zábavě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *