Exekuce 2011: Jak se zbavit dluhů a exekuce

Trápí vás dluhy nebo exekuce a vy hledáte nějakou pomoc s dluhy, nebo alespoň dobrou radu, která by vám pomohla zbavit se dluhů? Pak jste určitě přišli na dobré místo. Díky tomu, že si dnes čím dál tím více lidí bere nejrůznější půjčky a úvěry, se také mnohem více lidí setkává se strašákem jménem exekuce. Každý rok dokonce roste počet lidí, na které byla nařízena exekuce.

Co dělat abyste se vyhnuli podobným problémů? Co dělat s dluhy a jak se zbavit dluhů? Asi nejdůležitější je to, abyste svoje dluhy měli pod kontrolou. Vždy, když se rozhodujete pro nějakou půjčku nebo úvěr, tak byste si měli dobře spočítat a rozmyslet, jestli tyto peníze potřebujete a jak je budete splácet. Určitě se nevyplatí půjčovat si peníze jen na běžné výdaje. Pokud už si vezměte půjčku, měli byste získané peníze nějak rozumně investovat, aby vám zůstalo něco hodnotného, třeba auto, nové vybavení bytu nebo třeba na nákup nemovitosti. V opačném případě, pokud peníze jen projíte tak je to snad to nejhorší co můžete udělat.

Přečtěte si také:  Výpočet exekuce a srážky ze mzdy
Jak se zbavit dluhů a exekuce a žít zase s úsměvem na tváři?
Jak se zbavit dluhů a exekuce a žít zase s úsměvem na tváři?

Pokud se pak dostanete do situace, že máte dluhy, které nezvládáte splácet, pak jediným správným řešením, je postavit se tomuto problému čelem. Pokud se totiž budete vyhýbat doručování pošty, nekomunikovat e exekutorem a hrát si na „mrtvého brouka“ pak vše jenom zhoršíte. Hodně dlužníků, kdyby od začátku začali jednat, tak by dosáhli toho, že by neplatili tak velké náklady na provedení exekuce, nebo se vyhnuli i všem dalším problémům.

Pokud vás zajímají rady jak na dluhy nebo exekuce 2011. Pokud vás trápí nějaký problém a vy nevíte kam se obrátit o pomoc nebo radu, pak stačí, když navštívíte některý z odkazů v tomto textu, a v poradně pro dluhy a dlužníky určitě najdete pomoc nebo radu, kterou potřebujete

1 komentář: „Exekuce 2011: Jak se zbavit dluhů a exekuce

  • 1. 7. 2013 (21:09)
    Permalink

    dobry den je mi 26 let a uz sem zadluzeny vlastni i nevlastni chodi mi upominky a volaj mi vimahaci spolecnosti ale kde na to mam brat existuje nejaka pujcka ktera vse virovna i kdyz sem evidenci neplaticu mel sem exekucu na plat a uz to nechci zayit znovu je to neprijemne dekuji za radu

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *