Angličtina bez biflování: Metoda Wattsenglish v jazykové škole JS FAN

Přirozená cesta k jazyku bez stresu a nudných gramatických cvičení? To slibuje inovativní metoda Wattsenglish, kterou do České republiky přivedl lektor Steve Watts. Tato metoda se zaměřuje na přirozené vnímání jazyka v kontextu běžných životních situací, čímž aktivuje obě hemisféry mozku a napomáhá tak efektivnějšímu a zábavnějšímu učení.

Jak Wattsenglish funguje?

Metoda Wattsenglish vychází z poznání, že lidský mozek si nejlépe zapamatuje informace spojené s emocemi a prožitky. Lektoři proto vedou výuku zábavnou a interaktivní formou s využitím her, písniček, obrázků a dalších aktivit. Díky tomu se studenti zbavují stresu a úzkosti z učení a angličtina se pro ně stává přirozenou součástí života.

JS FAN: Individuální přístup pro nejlepší výsledky

Jazyková škola JS FAN, která metodu Wattsenglish v České republice exkluzivně nabízí, klade důraz na individuální přístup ke studentům. Výuka probíhá v malých skupinách maximálně 8 dětí, čímž je zajištěno, že se lektor může věnovat každému studentovi a reagovat na jeho potřeby. Díky tomu dosahují studenti vynikajících výsledků, a to i v raném věku.

Přečtěte si také:  Škola se blíží a tak se postarejme o pomůcky

Angličtina pro předškoláky s maňáskem Maggie

JS FAN otevírá kurzy angličtiny již pro předškoláky od 4 let. Výuka probíhá zábavnou formou s maňáskem Maggie, která děti vtáhne do děje a motivuje je k aktivnímu používání jazyka. Děti se učí hravou formou písniček, her a dalších aktivit, které rozvíjejí jejich jazykové dovednosti i smysl pro zábavu.

Skupinové i individuální lekce pro všechny

Kromě skupinových kurzů nabízí JS FAN i individuální lekce angličtiny. Ty jsou vhodné pro studenty, kteří se stydí mluvit ve skupině, nebo pro dospělé s nedostatkem volného času. Cena individuální lekce v délce 60 minut začíná na 600 Kč.

Chcete se dozvědět více?

Pokud vás metoda Wattsenglish zaujala a chcete se o ní dozvědět více, navštivte webové stránky jazykové školy JS FAN: https://www.jsfan.cz. Zde se dozvíte podrobnosti o kurzech, cenách a o tom, jak se přihlásit.

Metoda Wattsenglish v JS FAN, to je přirozená cesta k angličtině bez stresu a nudných gramatických cvičení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *