Amerika v Česku? Restaurace Havířov nabízí unikátní koncept!

Milujete tradiční americké Fish and Chips? Nedáte dopustit na šťavnaté hamburgery plné luxusních surovin? Hranolek byste se jednoduše mohli ujíst? Máte zkrátka vyhraněný styl a americké speciality – to je vaše? Výborně! Do Ameriky vás pochopitelně nepoženeme, máme pro vás ale tip na stylový penzion a americkou restauraci, která uspokojí také váš mlsný jazýček! Oním místem, kde se můžete naplno oddávat luxusním americkým specialitám, je restaurace Havířov v penzionu Amerika.

Luxusní design s typickým americkým nádechem

Jakmile otevřete dveře do kompletně zrekonstruované restaurace Havířov, prakticky okamžitě na vás dýchne ta pravá americká atmosféra. A to rozhodně nejen kvůli americkým vlajkám, které se zde v hojné míře objevují. Otevřený prostor s dostatkem místa pro sváteční romantickou večeři i sešlost s rodinou nadchne všechny milovníky kvalitních nekuřáckých restaurací. Ano – čtete správně, restaurace Havířov je opravdu, jako jedna z mála, nekuřácká! Pochutnat si zde můžete na amerických specialitách, domácích polévkách, ale i čerstvých těstovinách, rybách a vegetariánských jídlech. V restauraci pochopitelně nebylo zapomenuto ani na nejmenší gurmety, pro které je zde připraven nespočet dětských jídel.

Přečtěte si také:  Dárky pro všední a sváteční dny

Stylové ubytování v Americe

Penzion Havířov ovšem nenabízí pouze luxusní americkou kuchyni, velkým lákadlem je i ubytování Havířov, které je zde zastoupeno množstvím luxusních pokojů s novým vybavením a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje jsou dokonce vybaveny klimatizací! Restaurace, bar i banketka mají bezbariérový přístup. Samozřejmostí je i upravené WC pro osoby se sníženou pohyblivostí. Penzion Amerika je tak skvělou variantou pro romantický víkendový pobyt, ale i rodinnou sešlost, svatbu či firemní večírek. Pro více informací navštivte oficiální stránky penzionamerika.cz

Meditations / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *