RC modely, to nejsou jenom auta, vrtulníky a lodě!

RC modely přinášejí zábavu všude tam, kde dosáhne jejich frekvence. Pobaví nejen děti, ale i dospělé. RC modely jsou nejen perfektním dárkem, ale také skvělým způsobem k pobavení vašich příbuzných, kamarádů nebo kolegů z práce. RC modely, to nejsou jenom auta, vrtulníky a lodě! Svět RC modelů jde mnohem dál, proto výrobci vyvinuli i reálně se pohybující pavouky, stonožky, hady nebo dokonce švába.

A právě RC modely jsou oblíbenými hračkami všech dětí i dospělých, co milují pořádnou porci škodolibé zábavy. Říká se, že pořádné leknutí nikdy není na škodu. Je prokázáno, že úlekem se zbavíte škytavky a zapomenete třeba na bolest zubů. Proto prokažte svým blízkým dobrou službu a čas od času je vylekejte. Každý milovník RC modelů ví, že pořádné leknutí způsobí například velkou RC tarantulí! Ale pozor, samotnou akcí dáváte všanc svůj oblíbený RC model. Reakce vylekaných osob je totiž nevyzpytatelná. Vylekaná pracovnice v kanceláři zcela určitě popadne tu nejtěžší složku s úředními papíry a dá obřímu pavoukovi co proto!

Také plazící se RC model hada poskytne reálné pohyby, které vyděsí nic netušící oběť. Zprvu nevinný žertík tak může vést až k vytočení linky odchytové stanice. To by se odchytová jednotka pořádně divila, kdyby zjistila, že ten strašlivý, určitě jedovatý a velice agresivní had je dobře provedený RC model řízený škodolibě se smějícím manželem vyděšené ženy!

Přečtěte si také:  Lyžování - sport i zábava

Elektrický šváb, který se z ničeho nic objeví na podlaze zadělá na pořádný rozruch v místnosti. Ovládat jej můžete zcela nenápadně svým pod stolem schovaným dálkovým ovládáním. Šestice nožiček zaručí zcela realistický pohyb dopředu, dozadu a do stran. Svým věrným kamarádem švábem tak v práci můžete pozlobit třeba vaši kolegyni, kterou už tak dlouho zvete na rande! Třeba vaším trikem s RC modelem konečně upoutáte její pozornost!

RC modely, to nejsou jenom autíčka, lodě, vrtulníky a jiné vozy. RC modely nabízejí i zábavu v podobě zvířat. Taková pomalu se pohybující stonožka na kuchyňské lince rozhodně zrychlí váš puls.

Robzor / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *