Protiskluzové prostředky

Uklouznutí a pády na mokré, suché či mastné podlaze, jsou velkým problémem pro veškerá pracoviště, instituce, sportovní areály, obchodní zařízení či nejrůznější ústavy. Myslete na bezpečnost vás, zaměstnanců, zákazníků či návštěvníků. Vybavte pracoviště nebo jiná zařízení protiskluzovými prostředky, zvýšíte tak nejen bezpečnost pohybu, ale také produktivitu práce. Mezi protiskluzové prostředky řadíme protiskluzové pásky, pásy a protiskluzové spreje.

Rizikové povrchy jsou především mramor a dlaždice, které se stávají velmi nebezpečné při kontaktu s vodou. Řešení pomocí protiskluzových prostředků je finančně nenáročné, ale velmi efektivní. Protiskluzové pásy, pásky i protiskluzové spreje je možné použít jak v interiérech, tak exteriérech.

Vyberte si z širokého sortimentu protiskluzových prostředků internetového obchodu Eshop-rohoze.cz, který kromě protiskluzových prostředků nabízí také širokou nabídkou rohoží nejrůznějších barev a velikostí – vstupní rohože, průmyslové rohože, schodové rohože, bazénové, koupelnové rohože a jiné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *