Pořídit si nové bydlení na Praze 3 výhodně je nyní hračka! Jak na to?

Koupě nového bytu na pražském Žižkově snad nikdy nebyla snazší a výhodnější. Oblíbený Vackov se v posledních několika letech změnil v ultramoderní rezidenční městské centrum se skvělou občanskou vybaveností. Sháníte-li právě nový byt v Praze, neměla by vám tato pražská část uniknout. Proč je koupě bytu v této lokalitě výhodná?

Vše, co byste měli vědět o pražském Vackově

Vackov leží na severovýchod od bývalého nákladového nádraží Žižkov a ze severní strany je obklopen malebným parkem Židovské pece. Toužíte-li si pořídit bydlení na Praze 3, je právě tato oblast naprosto ideální. Proč? Kromě nově vznikajících domů zde jako houby po dešti rostou také obchodní centra, jež nabídnou obyvatelům vše, po čem jejich srdce touží.

Bydlení v centru má řadu výhod

Součástí některých bytů spadajících do rezidenčního projektu Byty Na Vackově jsou sklepní kóje vhodné pro uskladnění sezónních věcí, garážové stání, které vyřeší problémy s parkováním v centru a ke všem bytovým jednotkám náleží buď předzahrádka, balkon nebo terasa. To vše v centru Prahy, ale zároveň nedaleko přírody.

Přečtěte si také:  Kdy je třeba přistoupit k rekonstrukci střechy, abyste minimalizovali možné škody

Jak na koupi bytu chytře? Využijte výhodné bonusy

Protože datum, kdy budou byty připravené k nastěhování, se kvapem blíží, chtějí prodejci nové majitele nalákat výhodnými nabídkami. V rámci bonusů je tak možné získat sklepní kóji k bytu zcela zdarma, ušetřit 3 % z kupní ceny či na nákup bytu získat hypoteční úvěr s výhodným úrokem. Jak na to? Stačí si přečíst podmínky a rychle jednat.

Jestliže se aktuálně poohlížíte po novém bydlení na Praze 3, dlouho s rozhodováním neotálejte. Byty totiž rychle mizí a byla by škoda nevyužít výhodné nabídky. Vizualizaci jednotlivých bytů si můžete prohlédnout online a na aktuální průběh výstavby se přijít podívat naživo na Vackov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *