Kde si zařídit nezapomenutelnou svatbu u Karlštejna? Romantika jak se patří!

Kdo by neznal hrad Karlštejn. Nachází se v romantickém prostředí Českého krasu, kudy protéká řeka Berounka. Mnoho lidí zde zavítá do některých ze zdejších oblíbených penzionů nebo hotelů. Velmi rozšířené je zde také konání svateb, protože samotná krajina a celé okolí k tomu doslova vybízí. Jestliže si chcete užít nezapomenutelnou romantiku, svatba zde je tím pravým!

Svatby i jiné společenské akce

Zdejší hotel má s konáním svateb a různých společenských akcí dlouhodobé zkušenosti, protože je pro tyto události zkrátka zdejší prostředí ideální. Hotel Karlštejn vám nabídne veškeré potřebné zázemí a také zkušenosti personálu, který vám bude s plánováním akce nápomocen. Není problém se domluvit na vašich požadavcích a hotel vám vyjde vstříc.

V rámci svateb a jiných společenských akcí je populární zdejší romantický ostrov s party stanem, kde v příjemném prostředí řeky Berounky můžete hostit až 120 osob právě v party stanu. K dispozici je zde altánek a BBQ stan s ohništěm. Celková kapacita včetně party stanu činí 160 osob.

Výjimečné místo pro výjimečný den

Důvodem, proč si zvolit pro svatbu zdejší hotel, je jednoznačně také ocenění pro svatební místo roku, které hotel opakovaně v minulosti získal. Není se čemu divit, když si zde můžete užít profesionální a příjemnou obsluhu a také svatební party po širým nebem. K dispozici vám dále je:

  • Volba civilního nebo církevního svatebního obřadu
  • Uspořádání svatební hostiny v různých prostorách
  • Výběr ze svatebního menu s možností večerního grilování na ostrově
  • Ubytování ve 21 pokojích pro až 49 osob
Přečtěte si také:  Letos do zahraničí nejezděte – české moře si s šikovným ubytováním užijete se vším všudy

V rámci svatební hostiny si můžete vybírat sál Petrarca pro 45 osob, restauraci hotelu s terasou pro 80 osob nebo již výše zmiňovaný party stan na ostrově s grilem s maximální kapacitou 160 osob. K dispozici jsou vám i doplňkové služby jako třeba svatební koordinátor, květinová výzdoba, svatební dort, fotokoutek nebo DJ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *