Jaká je podpora v nezaměstnanosti po rodičovské?

Víte, na co máte nárok po skončení rodičovské dovolené? Co vás čeká, pokud v průběhu nebo po ukončení rodičovské dovolené přijdete o zaměstnání? Jaká je podpora po rodičovské dovolené, pokud hned nenastoupíte do nové práce?

Podpora v nezaměstnanosti po rodičovské dovolené

Pokud v průběhu rodičovské dovolené přijdete o zaměstnání, nebo pokud po skončení rodičovské dáte ve svém původním zaměstnání Pokračování článku

Bezplatná právní pomoc – právník zdarma

V každém demokratickém státě, kam se česká republika určitě řadí, by měl mít každý občan rovný přístup k zákonům. Právem každého občana je pak obracet se na soud, pokud jsou porušena jeho práva nebo zákonné nároky. Dalším základním předpokladem právní státu je pak i to, že každý má právo, aby ho u soudu zastupoval jeho obhájce nebo právník.

Co ale dělat Pokračování článku

Sociálka a sociální dávky 2011

Jak se změnila sociálka a sociální dávky v roce 2011? Víte, na jakou podporu od státu máte nárok a kdy si o ni můžete požádat? Podívejte se na následující článek a dozvíte se více o tom, jaké jsou sociální dávky v roce 2011 a jak se změnila pravidla pro přiznání nároku na jednotlivé dávky a přídavky.

Sociální dávky 2011

Tak jako každý rok, i na začátku roku 2011 došlo k několika Pokračování článku