Bird Robin Songbird Garden Nature

Stavíte? Nechte si poradit se zastřešením

Vzniká pod vašima rukama úplně nová stavba, ale zatímco v základech máte jasno, střecha zůstává zatím jednou velkou neznámou? Moderní doba přináší řadu možností, vynikajících efektivitou i úsporností. A do této kategorie patří i vazníkové konstrukce.

Jde o ideální řešení pro stavby bez obytného podkroví. Hodí se nejenom na rodinné a bytové domy, Pokračování článku

Fire Flame Glow Volcano Light

V kotli na dřevo zatopíte i půlmetrovým polenem

Upíráte si levné topení pevnými palivy, protože se obáváte jeho časové i fyzické náročnosti? Miniaturní polínka do špatně táhnoucích kotlů jsou dnes už naštěstí minulostí. Moderní technika si poradí s mnohem náročnějšími výzvami.

Současné kotle na tuhá paliva se mohou pochlubit velmi vysokou účinností (okolo Pokračování článku

Vybíráte postel? Víme, jak neudělat chybu

Spánkem trávíme poměrně hodně času – leckdy se uvádí až třetina života.  A měl by proto probíhat v maximálně komfortním a pohodlném prostředí. Vždy však primárně záleží na tom, jakou kombinaci postele a matrace jste si vybrali. Pokud tato základní dvojice nefunguje, budou všechny rady o plnohodnotném spánku zbytečné.

Osobitý vzhled? Ne, hlavně pořádný rošt

Někdy jdou požadavky na estetiku Pokračování článku

Bomba ve stavebnictví. Postavte si dům rychle, levně a jednoduše!

Odjakživa jsem snil o vlastním rodinném domě, ale vždy mne brzdil strach z velkého zadlužení nebo pokud bych se dal na stavbu svépomoci, že to odborně nezvládnu. Konečně jsem našel řešení. Objevil jsem stavební systém dřevostaveb, který nabízí jednoduché a přitom levné řešení.

Vlastní stavební systém je poskládaný z dílců a v podstatě se skládá Pokračování článku