Plot, který bude vyhovovat i vám

Přemýšlíte-li o stavbě plotu, určitě budete chtít, aby ladil s domem, vypadal reprezentativně a zároveň nabídl dostatek soukromí a dlouhou životnost. Ať už bydlíte ve městě, či na venkově, univerzální oplocením, které se maximálně přizpůsobí vašemu domu a vašim požadavkům, je betonové. Betonový plot má díky své stabilní betonové konstrukci řadu výhod. Jednou z nich je odolnost a dlouhá životnost. Beton je skutečně kvalitní, nedrolí se, je stálý v každé situaci. Díky tomu odolává betonový plot působení povětrnostních podmínek i slunečního záření. Betonový plot se vyplatí každému, kdo do něj nechce investovat peníze ani čas na údržbu. Betonové oplocení nepotřebuje žádné nátěry ani jiné ošetření, uchovává si svůj vzhled po mnoho let. Kromě stálého vzhledu a okrasné funkce nabízí také vytvoření soukromí na vaší zahradě, částečné odhlučnění, bydlíte-li vedle rušné silnice. To všechno díky kvalitnímu složení a provedení. Daní za to je neprůhlednost plotu. V porovnání s dřevěným či pletivovým plotem vždy vyjde vítězně betonový plot. A tak spoustě lidí nevadí o něco vyšší cena, než u obyčejného pletiva.

Kvalitní materiály a variabilita vzhledu

Ač se to na první pohled nezdá, betonové ploty jsou vyráběny v několika estetických provedeních. Na výběr jsou také barva plotu, výška a tvar zakončení. Díky tomu je každý betonový plot originál, který ladí s domem a představou majitelů. Vysoký plot poskytuje maximum soukromí a pomáhá vytvořit bezpečné útočiště. Betonový plot může být i nižší, potom vám však tolik soukromí nepřinese. Zakončení betonového plotu může být rovné, obloukové či s efektní mřížkou. Je-li pro vás důležitý přírodní vzhled, můžete plot zakončit dřevěnými latěmi ve vybrané barvě. Novinkou je lamelový plot, který je tvořen lamelami přeloženými přes sebe. Vznikají tak v plotu průzory, které jsou estetické a plot opticky významně odlehčí. Tak neváhejte a nechte si betonový plot postavit i vy kolem vašeho domu.

Přečtěte si také:  Hledáte optimální podlahovou krytinu? Díky módním trendům se do hry vrací i ty dávno zapomenuté druhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *