Máte problémy s autoklíči? Kvalitní autoservisy vám zajistí jejich opravu či výrobu nových

S nástupem autoklíčů s dálkovým ovládáním, přichází i celá řada poruch, s nimiž starší autoservisy často nemají dostatek zkušeností. Poškozený či zcela nefunkční autoklíč představuje nepříjemnou komplikaci pro každého řidiče. Pokud se vám však podaří najít opravdu kvalitní autoservis, můžete počítat s opravou na počkání či výrobou zcela nového autoklíče.

Oprava autoklíče nemusí být vždy finančně náročná

Pokud vlastníte nový či ojetý automobil, je pravděpodobné, že vlastníte i autoklíče. Právě ty ale dokážou pořádně potrápit nejednoho majitele vozu, a to často v situacích, kdy se to nejméně hodí. S poškozeným autoklíčem nelze automobil odemknout, což může být někdy pořádně nepříjemné. Obvykle se přitom nemusí jednat o nějak závažné poškození, ale i malou změnu v elektronice klíče.

Samotná oprava přitom není běžně nějak zvlášť nákladná a zkušený mechanik ji zvládne provést i na počkání. U zcela zničených klíčů se však může jevit jako méně nákladná výroba autoklíčů, u níž je ale nutné počítat s vyšší částkou k úhradě. Pokud se chcete vyhnout podobným nepříjemnostem není od věci nechat si vytvořit i náhradní autoklíče jako pojistku.

Přečtěte si také:  Jak poznat kvalitní vybavení autolakoven? Zaměřte se na typické charakteristiky

Výrobu či opravu na počkání vám nabídnou specializované servisy

Bohužel většina servisů prozatím nenabízí kompletní opravu či výrobu autoklíče, což může být v urgentních případech problém. Obvykle je tedy nutné hledat specializované servisy, které mají s podobnými opravami již nějaké zkušenosti. V tomto ohledu je vždy lepší sáhnout po profesionálech, čímž si ušetříte spoustu času i práce.

Precizní práci v oblasti autoklíčů nabízí i AES Onofrej, kde si můžete nechat autoklíče nejen opravit, ale i vyrobit. Samozřejmostí je také oprava či vypnutí imobilizérů a naprogramování autoklíčů do vozidla. Kromě předních značek, jako je BMW a Mercedes-Benz, nabízí opravy i méně známých značek automobilů – počítat tedy můžete s individuálním přístupem.

Jeden myslel na “Máte problémy s autoklíči? Kvalitní autoservisy vám zajistí jejich opravu či výrobu nových

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *