Máte problémy s autoklíči? Kvalitní autoservisy vám zajistí jejich opravu či výrobu nových

S nástupem autoklíčů s dálkovým ovládáním, přichází i celá řada poruch, s nimiž starší autoservisy často nemají dostatek zkušeností. Poškozený či zcela nefunkční autoklíč představuje nepříjemnou komplikaci pro každého řidiče. Pokud se vám však podaří najít opravdu kvalitní autoservis, můžete počítat s opravou na počkání či výrobou zcela nového autoklíče.

Oprava autoklíče nemusí být vždy finančně náročná

Pokud vlastníte nový či ojetý automobil, je pravděpodobné, že vlastníte i autoklíče. Právě ty ale dokážou pořádně potrápit nejednoho majitele vozu, a to často v situacích, kdy se to nejméně hodí. S poškozeným autoklíčem nelze automobil odemknout, což může být někdy pořádně nepříjemné. Obvykle se přitom nemusí jednat o nějak závažné poškození, ale i malou změnu v elektronice klíče.

Samotná oprava přitom není běžně nějak zvlášť nákladná a zkušený mechanik ji zvládne provést i na počkání. U zcela zničených klíčů se však může jevit jako méně nákladná výroba autoklíčů, u níž je ale nutné počítat s vyšší částkou k úhradě. Pokud se chcete vyhnout podobným nepříjemnostem není od věci nechat si vytvořit i náhradní autoklíče jako pojistku.

Přečtěte si také:  Umíte si vybrat správnou autopůjčovnu pro své potřeby?

Výrobu či opravu na počkání vám nabídnou specializované servisy

Bohužel většina servisů prozatím nenabízí kompletní opravu či výrobu autoklíče, což může být v urgentních případech problém. Obvykle je tedy nutné hledat specializované servisy, které mají s podobnými opravami již nějaké zkušenosti. V tomto ohledu je vždy lepší sáhnout po profesionálech, čímž si ušetříte spoustu času i práce.

Precizní práci v oblasti autoklíčů nabízí i AES Onofrej, kde si můžete nechat autoklíče nejen opravit, ale i vyrobit. Samozřejmostí je také oprava či vypnutí imobilizérů a naprogramování autoklíčů do vozidla. Kromě předních značek, jako je BMW a Mercedes-Benz, nabízí opravy i méně známých značek automobilů – počítat tedy můžete s individuálním přístupem.

Jeden myslel na “Máte problémy s autoklíči? Kvalitní autoservisy vám zajistí jejich opravu či výrobu nových

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *