Dovolená na karibských plážích Dominikánské republiky

Dominikánská republika, to je blankytně modré nebe bez mráčku, slunce, jehož paprsky se lesknou na křišťálové hladině moře, vysoké palmy lemující dlouhé pláže a jemný písek, který příjemně hladí vaše chodidla při procházkách po pobřeží. Tento karibský ráj je ideálním místem pro dovolenou a vy jej máte díky zájezdům cestovní agentury New Travel.cz na dosah ruky!

Dovolená v Dominikánské republice je ideální volbou pro všechny, kdo mají rádi dobrodružství, romantiku i skvělou zábavu, kterou si můžete užít v celé řadě krásných letovisek lemujících pobřeží. Rezervujte si své zájezdy právě teď a poznejte na vlastní oči oslnivou krásu karibských ostrovů!

Karibská krása Dominikánské republiky

Dominikánská republika je zemí, která se pyšní mnoha přírodními zajímavostmi a ideálními podmínkami pro nejrůznější sporty, jako je rafting, jízda na kánoi, turistika, potápění, windsurfing a mnoho dalších. Dáváte- li přednost spíše relaxaci v nedotčené přírodě, než sportu, pak se vydejte do letoviska Bayahibe, které skýtá dlouhé bělostné pláže, průzračné mořské hlubiny a také krasové jeskyně, které jsou ideálním místem pro vaše výlety.

Dominikánská republika
Dominikánská republika

Další perlou Dominikánské republiky je ostrůvek Cayo Levantado, který patří mezi nejkrásnější ostrovy Karibiku! Naleznete zde překrásné pláže s jemným pískem a palmami, azurové moře s ideálními podmínkami pro celou řadu vodních sportů, zejména potápění.

Přečtěte si také:  Je výhodnější vlastní byt, nebo pronájem?

Luxusní dovolená v Dominikánské republice

Kdo nikdy nesnil o luxusní dovolené na karibských plážích? Na dovolené v Dominikánské republice se tento sen stává skutečností! Navštivte letoviska jako je překrásná Punta Cana, Boca Chica, malebná La Romana či Juan Dolio a obklopte se luxusními luxusem světových hotelových řetězců, nádhernou exotickou přírodou, sluncem a příjemnou atmosférou, která je pro Karibik tak typická!

Se zájezdy do Dominikánské republiky cestovní agentury New Travel.cz se můžete těšit na opravdu jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků! Součástí všech leteckých zájezdů do Dominikánské republiky je ubytování v hotelu na pobřeží, možnost zajištění stravy all inclusive a samozřejmě také fakultativní výlety, které si můžete rezervovat přímo na místě.

Jeden myslel na “Dovolená na karibských plážích Dominikánské republiky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *