Výhody druhotných licencí Windows 7

Koupili jste si nový počítač a chybí vám software? Chtěli byste své společnosti dopřát změnu a přejít na lepší a uživatelsky přívětivější systém? Máme pro vás pár tipů, jaký software volit, kde jej sehnat a navíc přitom i ušetřit.

Windows 7 Professional – ideální software pro vás

Velice přívětivý operační systém, který je vysoce funkční a uživatelsky přívětivý, v současnosti představuje Windows 7 Professional, jenž je vhodný jak pro firemní nasazení, tak i pro domácí použití. Operační systém Microsoft s plnou podporou více jádrových procesorů a grafických karet splňujících standard DirectX 11 přináší celou řadu nových funkcí a navíc dokáže optimalizovat chod funkcí stávajících. Díky tomu bude práce na vašem počítači rychlejší, snadnější a zábavnější. Další výhodou Windows 7 Professional jsou jeho menší hardwarové nároky, díky nimž se tento operační systém hodí i do méně výkonnějších notebooků.

Druhotná licence – řešení, jak ušetřit

Zajímavým řešením, jak sehnat software pro váš počítač za rozumnější a atraktivnější cenu, je tzv. druhotný software (nebo také druhotná licence). Pod tímto pojmem se skrývá přeprodávání originálních kopií počítačových programů (přeprodávání použitých softwarů), které je v souladu s právním řádem České republiky i právními předpisy Evropské unie. Pro představu, koupíte si nový notebook s předinstalovaným systémem Windows 8, vy se však rozhodnete, že vám více vyhovuje výše uvedený Windows 7. Systém Windows 7 si pořídíte od uživatele, který o něj již nestojí, popřípadě z obchodu specializujícího se na druhotné softwary, a stejným způsobem prodáte váš použitý a nechtěný Windows 8. Jde v podstatě o secondhand či bazar pro operační systémy.

Kde sehnat druhotný software Windows 7 Professional?

Pokud vás zajímá, kde sehnat právě druhotný software Windows 7 Professional, pak zamiřte na internetové stránky uhshop.cz. Najdete zde pestrou nabídku, v níž se skrývá i několikráte jmenovaný Windows 7 Professional.

manseok / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *