Jak sbalit holku, když si jenom píšete

Dnešní doba přináší spoustu možností. S ženou se lze letmo seznámit třeba v autobuse (stačí si vyměnit telefonní číslo), přes seznamku nebo na zajímavé výstavě. Mnozí muži nepřikládají nějakému „dopisování“ příliš velkou důležitost, jiní se k němu zase upínají až příliš.

A jak trefit ten správný střed? Stačí pochopit, co vám žena Pokračování článku

Gynekologická ordinace v Praze kde nepotřebujete protekci

Gynekologie Praha Gyncare působí v oboru lékařské péče o ženy již od roku 2002. Za tuto dobu nasbíral lékařský personál mnoho odborných i lidských zkušeností. Pacientky, které měly možnost touto ordinací projít, poskytují rády kladné reference. I přesto je však toto lékařské zařízení schopno rozšířit počet ošetřovaných Pokračování článku

Plavky 2011

Skončila zima, postupně se otepluje a již se těšíte na léto. Současně s tím začnete řešit, zda máte vhodné plavky (z hlediska velikosti, módních trendů, zda nejsou poškozené a tak dále. Tento postup se odehrává každoročně v myšlenkách nejen žen, ale i mužů.

Připravte se léto. Pořiďte si moderní plavky na letošní sezonu. A buďte styloví.

Moderní dámské a Pokračování článku

Nejlepší cviky a cvičení na břicho – hubnutí břicha

Držíte dietu a snažíte se zhubnout? Nevíte si rady jak zhubnout břicho nebo jaké cviky a cvičení jsou nejlepší pro rychlé a efektivní hubnutí břicha? Pokusíme se vám poradit několik základních rad a postupů, kterými se řídit při cvičení a hubnutí břicha.

Nejlepší cviky a cvičení na břicho

Při hubnutí břicha a cvičení je důležité, aby vaše cvičení bylo pravidelné. Pokračování článku