Mít medvěda na zácloně je fajn

Pro mnohé z nás jsou důležité záclony. Pravda, někomu nevadí, že má prázdné okno, vyřeší to třeba žaluziemi, ale stále existuje spousta lidí, kteří si nedokáží bytové okno bez záclony představit. A jaké se dneska dají pořídit překrásné kousky! Můžete vybírat mezi kusovými nebo metrážovými, s růzmými motivy a různých stylů.

Moderní a velice pěkné jsou třeba záclony provázkové. Milujete koně? Není problém si pořídit kousek s tímto lichokopytníkem. Máte doma malé raubíře obdivující mlsného medvěda věčně upatlaného od medu? I toho na zácloně můžete obdivovat. Pro malé parádnice se dají pořídit záclony třeba s princeznami. A není pravidlo, že záclona musí být jen bílá. Dneska se představivosti a barevnosti meze nekladou. Výběr je jen na nás.

Bytové doplňky jsou pro útulnost bytu nezbytné. Ty různé větší či menší nesmysly a ptákovinky, důležité i méně důležité věci, které nám doma prostě nesmějí chybět. A tak chodíme po světě, koukáme a vybíráme, čím vším bychom mohli těch pár holých stěn vylepšit k naší spokojenosti.

Ručníky jsou samozřejmou součástí naší každodenní osobní hygieny. Dnes jsou velmi oblíbené froté ručníky, nejen pro svou hebkost, ale také dokonalou savost. Dají se pořídit v různých hustotách výpletu, čím těžší, tím kvalitnější. Barevná a vzorová škála je nepředstavitelně široká. I pro naše ratolesti se určitě najde ten pravý, třeba s postavičkou z nejoblíbenějšího seriálu.

Kvalitní záclony, bytové doplňky, ručníky a další zboží nakoupíte na eshopu www.bytovytextil.com.

Unsplash / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *