Mapa bankomaty

Rádi bychom vám představili úplně novou službu na českém internetu. Nová webová stránka bankomaty mapa přináší kompletní přehled všech bankomatů a bankovních poboček na území ČR. Zatímco na jiných webech najdete většinou jen vybrané bankomaty ve velkých městech nebo v důležitých turistických centrech, na našem webu najdete úplně všechny bankomaty, které jsou aktuálně v aktivním provozu v ČR.

Pokud tedy hledáte, kde se nachází nejbližší bankomat vaší banky (například kde najdete bankomaty ČSOB, nebo třeba kde najít Bankomaty Raiffeisenbank), tak se můžete podívat právě na náš web www.bankomaty-mapa.cz a hned se dozvíte požadované informace. V tuto chvíli na našem webu najdete více než 3700 bankomatů a bankovních poboček, rozčleněných podle lokalit. Všechny záznamy pak jsou zobrazeny v rámci přehledné mapy.

Hledáte, kde se nachází nejbližší bankomat vaší banky?

Hledáte, kde se nachází nejbližší bankomat vaší banky?

Užitečné informace o bankomatech

V současné době je v ČR provozováno 3571 bankomatů. První bankomat byl v ČR nainstalován až v roce 1990 v Praze. Vůbec první moderní bankomat se objevil již v roce 1967 ve Velké Británii. Nejednalo se ale o úplně první pokus automatického výdeje hotovosti. Tento první moderní bankomat měl svoje předchůdce již v pokusech ve spojených státech. Zde se o první bankomaty pokoušeli již v roce 1939. Ale až s vývojem moderní techniky bylo umožněno to, co dnes již považujeme za naprosto samozřejmé.

Současné moderní bankomaty umožňují kormě základního výběru peněz v hotovosti i celou řadu dalších funkcí. Mezi ty nejčastější patří například možnost zadání platebního příkazu, nebo kontrola zůstatku na vašem bankovním účtu. Mezi další funkce pak patří i možnost dobíjení kreditu do mobilního telefonu. Existují dokonce i bankomaty, které fungují i „opačně“. Kromě výběru peněz v hotovosti totiž některé bankomaty umožňují i vkládat peníze na váš bankovní účet. Tomuto typu bankomatů se říká „vkladové bankomaty“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *