5 cípů online rychlých finančních hvězd

Na finanční oběžné dráze se objevily nové služby, v podobě mini-půjček, které lze získat přes internet, a to za velmi krátkou dobu. Co je jejich podstatou a jakými vlastnostmi by se měly vyznačovat, si přečtěte zde:

1. Rychlá
Na rozdíl od klasických bankovních institucí nemusíte kvůli online rychlé půjčce pracně zjišťovat otvírací dobu, pak si plánovat návštěvu banky tak, aby byla se všemi ostatními plány synchronní a konečně ještě vykonat samotnou cestu. Nepříjemný proces, kterému se ale vyhnete, když si zažádáte o mikro-úvěr online, například na portále Kredito24.cz.
Po prostudování náležitých informací stačí vyplnit jednoduchý fornulář, hotovo do 2 minut. Posouzení žádosti a následné převedení peněz na Váš účet sežere nanejvýš 15 minut.

2. Flexibilní
Nejen, že Vám odpadnou pochůzky, ale také hora papírování. Vzpomněli jste si navíc v neděli o půlnoci, že Vám v pondělí příjde balíček, který bude nutno zaplatit? Kredito24 je například i časově tak flexibilní, že svou příležitost nepropásnou ani noční brouzdalové. Služba je dostupná 24 hodin každého dne.
Pružná však není jen doba, kdy lze žádost vyřídit, ale také splatná lhůta a výše úvěru, které můžete libovolně kombinovat. Vzhledem ke svému charakteru a účelu bývají však mini-půjčky limitovány, nepřekračují 30 dní a 13 000 Kč.

3. Důvěryhodná
Předtím, než ovšem začnete laškovat s tímto druhem úvěrů, zjistěte si samozřejmě o dotyčné společnosti co nejvíce relevantních informací. Shánějte společnosti, které garantují transparentní poplatky, kvalitní produkty a seriózní jednání, tedy nezkouší žádné podvodné triky a nemystifikují. Zaměřte se na případné skryté poplatky, či drobné, nenápadně umístěné písmo. Snad s úplnou samozřejmostí by se firma měla zabývat vysokou úrovní zabezpečení osobních údajů.
Zaručené peníze, získané z nebankovních zdrojů, aniž byste byli ověřování v registru, či dostávali příjem, působí sice lákavě, nicméně není všechno zlato, co se třpytí.

4. Dostupná
Nejen, že jsou klasické půjčky místně a časově náročné, ale také na ně ne každý dosáhne. Zatímco u rychlých online novinek se po Vašich důvodech, proč si chcete půjčit, nikdo nepídí. Odborníci společnosti Kredito24 vyvinuli plně automatizovaný systém, jehož algoritmus posuzuje všechny žádosti rovnocenně a spravedlivě, rychle, bez otázek a předpojatostí. I zde však samozřejmě můžete narazit na odmítnutí, máte-li extrémně nízkou bonitu, což systém kontroluje. Vysoce vstřícný a zároveň zodpovědný přístup.

5. Obklopená špičkovým zákaznickým servisem
Kromě online „otvírací doby“, vezměte také v úvahu, kdy je přístupné zákaznické centrum, v případě nejnutnějších dotazů, jaké kontaktní údaje vůbec firma poskytla, jakým způsobem a s jakou frekvencí komunikuje a všechny tyto služby, které by měly být klasické, ale nezřídka je lze označit spíše za nadstandardní.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *